Radviliškio viešojoje bibliotekoje jau galima išmėginti naują mokamą paslaugą – masažinius krėslus. Antrajame bibliotekos aukšte esančiame poilsio kambaryje įrengti net du masažiniai krėslai, kuriais gali naudotis mūsų bibliotekos suaugusieji skaitytojai. Paslaugos kaina – 1 Eur už 20 min. atpalaiduojančio masažo specialioje kėdėje. Kviečiame visus norinčius išmėginti šią paslaugą registruotis Viešosios bibliotekos registratūroje ar paskambinus tel. (0 422) 51 398. Pasinaudoti masažiniais krėslais bus galima pirmadieniais–penktadieniais 10.00–16.00 val. pateikus savo skaitytojo pažymėjimą.

Informuojame, kad biblioteka neatsako už Jūsų sveikatos būklę masažo metu ir po jo. Tik Jūs ir Jus prižiūrintis gydytojas geriausiai žino, ar ši paslauga Jums tinkama. Kviečiame naudotis atpalaiduojančiu masažu ir jaukia bei komfortiška aplinka knygų namuose.