Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius dalyvauja socialinių partnerių – miesto lopšelio-darželio „Eglutė“ „Želmenėlių“ grupės – skaitymo skatinimo projekte „Kas į pasaką sudėta...“Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius dalyvauja socialinių partnerių – miesto lopšelio-darželio „Eglutė“ „Želmenėlių“ grupės – skaitymo skatinimo projekte „Kas į pasaką sudėta...“Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius dalyvauja socialinių partnerių – miesto lopšelio-darželio „Eglutė“ „Želmenėlių“ grupės – skaitymo skatinimo projekte „Kas į pasaką sudėta...“

Saulėtą spalio 19-osios rytmetį šios grupės vaikams bibliotekininkės vedė sensorinius skaitymus. Perskaitytas ir suvaidintas Selemono Paltanavičiaus kūrinys „Paspirtukas“. Tai istorija apie žvėrelių draugystę. Vaikai aktyviai įsitraukė į tų herojų vaidmenis, atliko įvairius veiksmo elementus: imitavo paspirtuko  ratų sukimąsi, vėjo gūsius, plasnojo ir krankė kaip varnos, dūsavo kaip barsukai... Vėliau lenktyniavo savo paspirtukais, o galiausiai iš kaštonų, gilių ir cukinijos „nupiešė“ savąjį grupės paspirtuką.

Kitoks knygos skaitymas visiems suteikė ne tik žinių apie žvėrelius ir draugystę, bet ir padovanojo  džiugių akimirkų .

Viešosios bibliotekos informacija

Laimutės Vaičiulytės nuotraukos