Vasario 1 d. pasaulyje minima Tarptautinė garsinio skaitymo diena. Šios iniciatyvos tikslas – kviesti visus dalytis įvairiomis istorijomis, garsiai jas skaityti draugams, šeimoms nariams ar žmonėms, kurie noriai jūsų klausosi.

Radviliškio viešojoje bibliotekoje vykusiuose garsiniuose skaitymuose dalyvavo Gražinos pagrindinės mokyklos Dienos centro „Meleta“ vaikai ir socialinio darbuotojo padėjėja Jurgita Andrijaitienė. Kajus Tamulis padeklamavo eilėraštį apie žiemą, perskaitė pasaką apie pupą. Edvardas Suchockis, padedamas bibliotekininkės, „Kamishibai“ pasakojimo būdu pasekė pasaką „Pagrandukas“. Vaikai įdėmiai klausėsi jų draugų skaitomų istorijų ir pažadėjo tądien garsiai paskaityti savo namiškiams, žaislams ar augintiniams.