Išleista čempionate sektų pasakų plokštelė

2020 m. rugsėjo 18 d. Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko tarptautinis pasakų sekimo čempionatas  „Vieną kartą gyveno...“ Projekto veiklose buvo numatyta išleisti renginyje sektų pasakų CD.

Išleista čempionate sektų pasakų plokštelėIšleista čempionate sektų pasakų plokštelė

Spalio mėn. pabaigoje vaikų rašytojas Tomas Dirgėla svečiavosi Radviliškyje, vedė edukacinį užsiėmimą „Kas slepiasi rūke?“ Šio renginio metu pristatyta 2020 m. pasakų sekimo čempionate sektų pasakų kompaktinė plokštelė.

Renginiui buvo parinkta Radviliškio V. Kudirkos progimnazija, iš kurios pasakų sekimo čempionate kasmet sulaukiame dalyvių. Smagu, kad net du šios mokyklos mokiniai čempionatuose jau pelnė čempionų vardus: Karolina Adomaitytė – 2020 m., Bronius Juzukonis – 2018 m.

Tikime, kad šios įstaigos mokiniai ir kiti bendruomenės nariai sėkmingai dalyvaus ir kitų  metų čempionatuose, puoselės senąsias lietuvių tradicijas.

Visi 2020 m. čempionate dalyvavę pasakoriai kompaktinę plokštelę gali atsiimti Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Viešosios bibliotekos informacija