Bibliotekininkų laikraštyje – apie jų aktualijas

Laikraščio pirmasis puslapis

Viešoji biblioteka išleido Bibliotekininkų draugijos Radviliškio skyriaus laikraščio „Mes“ naują numerį (2014 m., gruodis, nr. 52).

Jame spausdinamas redakcijos įžanginis žodis „Menas taupyti atgaivą“, interviu „Biblioteka, traukianti ir vaikus, ir suaugusiuosius“ – pokalbis su Beinoravos filialo bibliotekininke Rima Lukoševičiūte apie sėkmingą šios bibliotekos veiklą. Tarp laikraščio pristatomų aktualijų – Almos Miknienės „Išlauktas seminaras“, „Šaukoto bibliotekos sukaktis“, Daivos Paulauskienės – „Kūrybiniu palikimu sugrįžo gimtinėn“ (apie Viešosios bibliotekos gautą šviesaus atminimo kraštiečio Vytauto Vincevičiaus kūrybinio palikimo dalį). Taip pat rašoma apie Aukštelkų ir Vainiūnų bibliotekų įkurtuvių šventes („Aukštelkų bibliotekai – kitos patalpos“, „Atnaujinta Vainiūnų biblioteka“). Informuojama, kaip Viešoji biblioteka paminėjo istorinio mūšio prieš bermontininkus pergalės 95 metų („Paminėta istorinių įvykių sukaktis“), Baltijos kelio 25 metų („Baltijos kelio sąšauka“)sukaktis. Nemažai vietos skiriama apžvelgti įsiminusius rajono bibliotekų 2014 metų renginius, parodas, konkursus („Iš šiemečio antrojo pusmečio bibliotekų veiklos“, „Istorinės medžiagos konkursas“, „Mūsų kelias į Nepriklausomybę“). Spausdinama žiupsnelis įspūdžių iš šalies bibliotekininkų kelionės po Lenkiją, kurioje dalyvavo ir radviliškiečių atstovai (Rasos Griškevičienės „Miestas miškuose“).

Viešosios bibliotekos inform.