Į Pradžią Bibliotekoje lankėsi Radviliškio vaikų globos namų „Nykštukas“ auklėtiniai

Bibliotekoje lankėsi Radviliškio vaikų globos namų „Nykštukas“ auklėtiniai

2018-04-10

1 (94)Balandžio 5 d. Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius sulaukė svečių iš Radviliškio vaikų globos namų „Nykštukas“. Šios įstaigos ugdytiniai kartu su socialinėmis darbuotojomis – Danguole Naujokiene, Rita Veršnickaite ir Donata Lastauskaite-Karinauskiene į biblioteką atvyko paminėti Tarptautinę vaikų knygos dieną ir kartu su bibliotekos darbuotojomis pakeliauti po knygų pasaulį.

Ši kelionė įgalino vaikus suvokti knygą kaip informacijos, pažinimo, komunikavimo ir mokymosi priemonę, susipažindino su biblioteka ir jos vykdoma veikla.

Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos Radviliškio vaikų globos namų auklėtiniams parodė lėlių teatro „Boružėlė“ spektaklį, supažindino su stalo teatru Kamishibai, pristatė interaktyvias knygas, rinko įdomiausią pasaką, kurią kartu su vaikais ir iliustravo.

Turiningai praleistas laisvalaikis bibliotekoje, įgytos naujos žinios, nuoširdus tarpusavio bendravimas vaikams suteikė daug džiaugsmo.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotrauka

  1. Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje lankėsi Radviliškio vaikų globos namų „Nykštukas“ auklėtiniai.