Į Pradžią Kraštietė teisininkė pristatė savo tapybos darbų parodą radviliškiečiams

Kraštietė teisininkė pristatė savo tapybos darbų parodą radviliškiečiams

2019-05-03

Gegužės 2 dieną Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko kraštietės, ilgametės teisininkės, Reginos Stokaitės-Cemnolonskienės personalinės tapybos darbų parodos „Gyvenu“ atidarymas. Jaukiame susitikime dalyvavo Reginos Stokaitės-Cemnolonskienės draugai, pažįstami ir bendramoksliai.

NIJ 1 NIJ 2

Prieš metus Kauno radviliškėnų sambūryje Šilainių bibliotekoje mūsų Radviliškio viešosios bibliotekos darbuotojai pastebėjo kraštietės kūrybos darbus ir pakvietė juos pristatyti radviliškiečiams. Taip gimė idėja surengti R. Stokaitės-Cemnolonskienės darbų parodą Radviliškyje.

Parodoje „Gyvenu“ eksponuojami tapybos darbai, kurių didžioji dalis – ryškūs gamtos vaizdai. R. Stokaitė-Cemnolonskienė sako, kad tik gamtoje ji pailsi, atgauna jėgas. Dauguma paveikslų – tai jos kelionių akimirkos, kada nors matyti vaizdai. Parodoje autorė pristatė ir kitus savo darbus – Radviliškio miesto varpinės vaizdą, įvairias kurtas abstrakcijas. R. Stokaitė-Cemnolonskienė parodos atidarymo renginyje dalijosi prisiminimais apie gyvenimo metus gimtajame Radviliškyje, kuriame sukūrė šeimą, ir dėkojo Viešosios bibliotekos administracijai už suteiktą progą sugrįžti į tėviškę bei pasidalinti savo kūrybos džiaugsmais.

Tapybą ši kraštietė atrado sulaukusi 50 metų jubiliejaus, kai baigė teisininkės karjerą. Kaip sako pati autorė, paėmusi teptuką, ji išpildė savo jaunystės svajonę. Šiandien ši dailininkė yra aktyvi parodų dalyvė.

Pristačiusi savo kūrybą, R. Stokaitė-Cemnolonskienė visiems susirinkusiems linkėjo, kad kiekvienas, išėjęs užtarnauto poilsio, atrastų sau mėgstamą naują veiklą.

                      Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė pasveikino parodos autorę ir padėkojo kraštietei už padovanotą galimybę pasigrožėti nuostabiais jos paveikslais.

 

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

  1. Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje atidaryta kraštietės Reginos Stokaitės-Cemnolonskienės personalinė tapybos darbų paroda „Gyvenu“.
  2. Parodos atidaryme dalyvavo Reginos Stokaitės-Cemnolonskienės draugai, pažįstami,  bendramoksliai ir bibliotekos darbuotojai.