Į Pradžią Ruoškimės įdomiai ir naudingai viktorinai!

Ruoškimės įdomiai ir naudingai viktorinai!

2020-04-21

Gerbiamieji skaitytojai, bibliotekos bičiuliai!

Artėja gegužės 7-oji – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Šią dieną Lietuvių kalbos draugija jau trečią kartą rengia virtualią viktoriną. Dalyvių lauks 25 klausimai iš lietuvių kalbos, literatūros, etninės kultūros. Kaip jau įprasta, reikės pasirinkti vieną iš keturių atsakymo variantų. Atsakymai bus registruojami visą parą Lietuvos laiku: nuo gegužės 7 d. 00 val. 00 min. iki gegužės 7 d. 24 val. 00 min. Viktorinos nuoroda bus pasiekiama Lietuvių kalbos draugijos feisbuko paskyroje, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos, Valstybinės kalbos inspekcijos, Kalbos ir kultūros instituto „Lingua Lituanica“, „Lituanistų sambūrio“ ir Lietuvos bibliotekininkų draugijos svetainėse.

Dalyvauti viktorinoje gali visi.

Nugalėtojai bus paskelbti gegužės 14 d. Pirmosios vietos laimėtojams bus išsiųstos Lietuvių kalbos draugijos dovanos.

Radviliškio viešoji biblioteka kviečia tam ruoštis ir aktyviai dalyvauti!