Į Pradžią Disleksija – ne kliūtis dalyvauti akcijos Vasara su knyga skaitymo iššūkyje!

Disleksija – ne kliūtis dalyvauti akcijos Vasara su knyga skaitymo iššūkyje!

2021-06-29

Tau tereikia išsirinkti knygą mielesniu formatu. Jeigu nori visiškai nejausti įtampos – rinkis garsinę versiją, na, o jeigu vis dėlto bandysi pažaboti disleksiją, atsiversk DAISY formato knygą (joje galėsi tekstą ir klausyti, ir skaityti vienu metu, be to, skaitoma pastraipa bus žymima).

Prisijunk arba registruokis virtualioje bibliotekoje elvis.labiblioteka.lt ir įveik skaitymo iššūkio užduotis tau patogiu būdu. Virtuali biblioteka prieinama bet kuriuo laiku, tad skaitymu mėgautis gali visur, kur tik bebūtum!

Prieš pradėdamas skaityti, nepamiršk užpildyti dalyvio anketą svetainėje www.vasarasuknyga.lt arba susisiek su savo bibliotekininku.