Į Pradžią Pirmoji pažintis su biblioteka

Pirmoji pažintis su biblioteka

2022-01-25

Sausio 24 d. rytmetį Radviliškio viešojoje bibliotekoje apsilankė Radviliškio Vaižganto progimnazijos PUG „Pelėdžiukai“ (mokytoja O. Gabenienė). Susipažinimas su knygų namais prasidėjo nuo lėlių teatro „Boružėlės“ miniatiūros „Skaitymo nauda“. Vėliau vaikai klausėsi Kamishibai pasakojimo būdu sekmos C. Flood pasakos „Įkyrūs triušiukai“. Vaikų literatūros skyriuje vaikai susipažino su naudojimosi biblioteka taisyklėmis, apžiūrėjo dideles ir mažas, storas ir plonas, garsines ir paveikslėlių knygas, stebėjo, kaip atgyja S. Paltanavičiaus interaktyvi knyga „Metų ratas“. Žaislotekoje mažieji skaitytojai išbandė interaktyvius bei stalo žaidimus. Pažintis su knygų namais vaikams suteikė naujų žinių ir smagių įspūdžių.

IMG 20220124 104519 1 IMG 20220124 105123 2 1

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos