Į Pradžią Filialai Naujienos Bibliotekoje – įdomių susitikimų vakaras

Naujienos

Bibliotekoje – įdomių susitikimų vakaras

2016-06-15

A.Kairienės rankdarbiai

Birželio 9 d. Raudondvario bibliotekoje surengtas susitikimas su žmonėmis, savo darbais, pomėgiais ir pasiekimais garsinančiais savo kraštą ir bendruomenę.  Šis renginys skirtas Bibliotekų metams paminėti.

Šventėje dalyvavo  Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus kūno kultūros mokytoja, daugkartinė Lietuvos  sporto veteranų lengvosios atletikos čempionė ir prizininkė, akmens stūmimo Pasaulio rekordininkė, Europos ir Pasaulio sporto veteranų lengvosios atletikos  I, II, III  vietų laimėtoja Genovaitė Kazlauskienė, kurios laimėjimai ir pasiekimai  išties įspūdingi. Tai liudija įvairūs apdovanojimai, medaliai, nuotraukos.

Apie savo kūrybinę veiklą pasakojo  Leonas Pranckevičius, RTVMC  Šeduvos  skyriaus mokytojas,  renginių vedėjas, scenaristas, legendinės humoro grupės “Pono Kontrimo šou“ dalyvis ir Vitalijus Digrevičius, UAB ,“Radviliškio šiluma“ eksploatacijos inžinierius, buvęs  Šeduvos agitbrigados „Asorti“ vadovas, humoro grupės „Pono Kontrimo šou“ scenaristas, režisierius, Šeduvos AŽŪM meno vadovas, Radviliškio miesto kultūros centro direktorius. Šie kūrybingi žmonės prisiminė tuos laikus, kada kūrėsi legendinės humoro grupės, iš pradžių agitbrigada „Asorti“, vėliau „Pono Kontrimo šou“, kur ir kaip jiems tekdavo koncertuoti. Vitalijus skaitė paties sukurtas eiles, bibliotekai padovanojo kompaktinę plokštelę.

Leonas Pranckevičius vakaro dalyvius linksmino savo nuotaikingais pasakojimais, taikliais anekdotais ir juokeliais. Jis (Pakruojo dvaro malūnininkas Cukeris) rengia pramogines programas Pakruojo dvare, jau antri metai yra  XIX Lietuvos ir Latvijos kaimo muzikantų ir kapelijų festivalio vienas iš vedėjų.

Susitikime dalyvavusi Elena Čiganienė-Kiškienė,  rašytoja Kaimo rašytojų sąjungos narė, Šiaurės krašto literatų draugijos ir Radviliškio literatų klubo „Jonvabalis“ narė, prisiminė, kaip  Raudondvaryje prabėgo jos  trys dešimtmečiai su trupučiu, papasakojo, kaip gimė jos knygos „Krante“, „Prie ištakų“ ir „Kita jūra“.  Eilėraščius ji  pradėjusi rašyti,  būdama dar 6 klasėje ir kas  gulėjo ant širdies, buvo sudėta į knygas. Autorė paskaitė šiai progai sukurtą monologą ir  padeklamavo keletą naujesnių eilėraščių.

Bibliotekoje buvo eksponuojami  Aleksandros Kairienės  rankdarbiai,  megztos  riešinės ir siuvinėti paveikslėliai.  Veikė Rimo Benaičio  fotografijų  paroda. Vakarą paįvairino Raudondvario moterų vokalinis ansamblis, atlikdamas svajingas dainas. 

Šiltas, smagus vakaras  prabėgo nepastebimai, visiems padovanojęs gerą nuotaiką ir gražių akimirkų.

Dara Bagušienė
Raudondvario filialo vyresnioji bibliotekininkė
Nuotraukų autorius D. Bagušis ir A. Gulbinienė