Į Pradžią Filialai Naujienos Pirmokėlių palydos Raudondvario bibliotekoje

Naujienos

Pirmokėlių palydos Raudondvario bibliotekoje

2017-09-04

Raudondvario bibliotekoje buvo surengta tradicinė šventė būsimiems pirmokams ,,Tuoj varpeliai suskambės“. Į šventiškai pasipuošusią biblioteką rugpjūčio 30 dieną rinkosi būsimi mokinukai su savo tėveliais, seneliais ir kiemo draugais. Šventė prasidėjo aidint šventiniam maršui ir į biblioteką įvedant pirmokėlius.

Vaikai išgirdo bibliotekininkių sveikinimą, o būsimieji pirmokai dar gavo ir dovanų: po puikų kelialapį į mokyklą,  spalvinimo  knygutę ir spalvotų pieštukų. Vaikai pažadėjo dažniau lankytis bibliotekoje ir skaityti knygutes.

Šventės dalyviams nebuvo kada nuobodžiauti: klausėsi dainelių, eilėraštukų, tradicinio himno ,, Į mokyklą“, kurį atliko Karolina ir Lukrecija Povilaitytės, Irina Holova, Donatas Rameika ir Rusnė Bartkevičiūtė (Vadovas Raudondvario kultūros namų kultūros specialistas Vytautas Selena).

Po nuotaikingo koncerto mažieji palydų dalyviai dalyvavo viktorinoje ,,Pažink ir pamilk knygutę“, spėliojo pasakų personažus, atsakinėjo į įvairius klausimus, minė mįsles, spėjo, kas slepiasi dėžutėje. Į viktorinos klausimus atsakinėjo ir mamytės, o teisingų atsakymų autoriai buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Po nuotaikingos pirmos renginio dalies vaikai vaišinosi suneštinėmis vaišėmis, bendravo.  Kiek pasistiprinę žaidė įvairius žaidimus, kuriuos organizavo Raudondvario kultūros namų vyr. kultūros specialistė Marytė Selenienė.

Šventės dalyviai dar ilgai nesiskirstė, nes visiems buvo labai smagu ir linksma.    

Raudondvario filialo bibliotekininkė Dara Bagušienė

Nuotraukų autorius Vytautas Selena

2.  Visi renginio ,,Tuoj varpeliai suskambės“ dalyviai.

3.  Mažiesiems įteikiami kelialapiai į mokyklą.

4.  Atliekamas tradicinis himnas ,,Į mokyklą“