Į Pradžią Filialai Naujienos RAUDONDVARYJE – palydos į mokyklą

Naujienos

RAUDONDVARYJE – palydos į mokyklą

2018-09-10

Rugpjūčio 30 dieną Raudondvario bibliotekoje tradiciškai vyko šventė būsimiems pirmokams ,,Tuoj varpeliai suskambės“. Šiais metais į mokyklą buvo palydėti du būsimi pirmokai.

raudondvaris1 raudomdvaris2

Renginys buvo labai iškilmingas. Skambant muzikai, vaikai buvo pasodinti balionais ir gėlių žiedais papuoštoje bibliotekos vietoje. Šventė prasidėjo sveikinimo eilėmis ir nuostabiais varpelio garsais. Bibliotekininkė Dara Bagušienė vaikams palinkėjo išmokti skaityti ir toliau lankytis bibliotekoje bei draugauti su knygutėmis, iš kurių galima išmokti nuostabiausių dalykų.  Būsimi mokinukai  gavo dovanų – po spalvinimo knygutę ir spalvotų pieštukų.

Atlydėję mažuosius bibliotekos bičiulius tėveliai klausėsi dainelių, eilėraščių, istorijos apie Kakę Makę ir dantukų fėjos puotą, himno į mokyklą, atliekamų raudondvariečių Rusnės Bartkevičiūtės, Karolinos Povilaitytės  ir Donato Rameikos dainų (vad. Vytautas Selena).

Po nuotaikingo koncerto mažieji palydų dalyviai varžėsi viktorinoje ,,Pažink ir pamilk knygutę“. Vaikai atsakinėjo į įvairius klausimus, minė mįsles, o už teisingus atsakymus jie gavo saldžius prizus.

Po rimtų užduočių visi šventės dalyviai vaišinosi suneštomis vaišėmis, kartu su  Raudondvario kultūros namų vyr. kultūros specialiste Marija Seleniene šoko, žaidė įvairius žaidimus. Vaikai ilgai neskubėjo skirstytis, nes bibliotekoje jiems buvo smagu ir linksma.

Viešosios bibliotekos informacija ir Vytauto Selenos nuotraukos

  1.  Raudondvario bibliotekoje vyko būsimų pirmokų palydėtuvių į mokyklą šventė ,,Tuoj varpeliai suskambės“.
  2. Visi šventės dalyviai.