Piešinių konkursas Pakalniškių bibliotekoje

Spalio 20 d. Pakalniškių kaimo bibliotekoje įvyko vaikų piešinių konkursas. Mažieji konkurso dalyviai į biblioteką atskubėjo nešini savo mylimais augintiniais. Renginio pradžioje vaikai gavo užduotį – kiekvienas jų turėjo pristatyti savo gyvūnėlį. Jie trumpai papasakojo, koks augintinio vardas, kaip jį prižiūri, kuo maitina, kaip šis gyvūnėlis atsirado jų namuose. Taip visi ir susipažino su šuneliu Dudu, katytėmis Pilke ir Persikute, žiurkėnu Junikornu. Vaikai papasakojo įvairiausių istorijų apie savo augintinius. Vieni gyvūnėliai vaikams buvo padovanoti, kitus vaikai išgelbėjo pamestus, o dar kitus nupirko tėveliai.

1ni 2ni 3ni

Po smagaus susipažinimo su gyvūnėliais, visi susirinkę bibliotekoje vaikai sėdo piešti savo augintinius. Šiuo metu vaikučių piešiniai eksponuojami Pakalniškių bibliotekoje.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Vaikai į Pakalniškių biblioteką atsinešė savo augintinius.

2. Pakalniškių biblioteką aplankė katytė Persikutė.

3. Piešinių konkurso dalyviai