Į Pradžią Filialai Naujienos Pociūnėlių bibliotekoje – edukacinis renginys „Gimtojo krašto pažinimas“

Naujienos

Pociūnėlių bibliotekoje – edukacinis renginys „Gimtojo krašto pažinimas“

2018-11-21

1pimtadviliškio viešojoje bibliotekoje jau ne vienerius metus plėtojama edukacinė veikla, kuri padeda moksleiviams ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir gauti naudingos informacijos. Lapkričio 19 d. Pociūnėlių bibliotekoje svečiavosi Radviliškio viešosios bibliotekos Informacijos-kraštotyros ir Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės. Daiva Paulauskienė ir Rima Giedrienė Pociūnėlių pagrindinės mokyklos moksleiviams papasakojo apie Radviliškio kraštą, jo žymius žmones, lankomiausias vietas, pristatė leidinių apie Radviliškio kraštą parodą. Visus ypač sudomino viktorina „Išgirsk, įsidėmėk, atsakyk“, kurios metu moksleiviai atsakė į įvairius klausimus, susijusius su Radviliškio rajonu.

Renginio metu vaikai pažiūrėjo trumpus dokumentinius filmukus apie Radviliškį. Bibliotekos darbuotojos nustebino tai, kad moksleiviai domisi ir nemažai žino apie savo kraštą, ypač apie gimtuosius Pociūnėlius.

Antroje užsiėmimų dalyje moksleiviai turėjo galimybę paklausyti iliustruotos L. Žutautės pasakos „Kakė Makė ir dantukų fėjos puota“, kurią „Kamishibai“ pasakų sekimo metodu sekė bibliotekininkė Audronė Sinušaitė.

Po to bibliotekininkės Audronė Sinušaitė ir Jolanta Šilinskienė vaikams pristatė Genovaitės Lukšaitės lėlių spektaklį vaikams „Žvėreliai apie skaitymo naudą“.

Visi išsiskirstė puikiai nusiteikę, kupini gerų emocijų, suvokę, kad norint pamilti savo kraštą, reikia su juo susipažinti, juo domėtis, nes einant tuo keliu, laukia daug atradimo džiaugsmų.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

  1. Pociūnėlių bibliotekoje vyko edukaciniai užsiėmimai pagal programas „Gimtojo krašto pažinimas“ ir „Pasakos atgyja“.