Fotografijų paroda Pakalniškių kaimo bibliotekoje

Pakalniškių kaimo bibliotekoje jau antrąją fotografijų parodą „Iš kelionių albumo“ surengė Pakalniškių kaimo gyventoja Diana Špakauskienė. Šioje autorės parodoje galima grožėtis įvairiais gamtos vaizdais. Parodoje eksponuojamos fotografijos iš kelionių po Čekiją ir Estiją.

117) 118)

Diana – aistringa keliautoja ir yra neabejinga gamtos grožiui, todėl  vykdama į keliones niekada nepamiršta pasiimti fotoaparato, ir visuomet stengiasi užfiksuoti jai patinkančius vaizdus. Šioje fotografijų parodoje savitu autorės žvilgsniu įamžinti kalnai, upės, upių kriokliai, miškai, įvairių miestų senamiesčių vaizdai. Pasak D. Špakauskienės, jeigu keliauji ir iš kelionių neparsiveži įspūdingų nuotraukų sau atminčiai, arba jų neparodai kitiems žmonėms, tai, rodos, kažko neatlieki iki galo.

Iš viso parodoje eksponuojama 18 fotografijų. Paroda bibliotekoje veiks iki balandžio mėnesio pabaigos.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Fotografijų paroda „Iš kelionių albumo“ Pakalniškių bibliotekoje.
  2. Parodos autorė – Pakalniškių kaimo gyventoja Diana Špakauskienė.