Į Pradžią Filialai Naujienos „Šiurpnaktis“ Beinoravos bibliotekoje

Naujienos

„Šiurpnaktis“ Beinoravos bibliotekoje

2019-11-06

 

Spalio 31 dieną Beinoravos bibliotekoje vyko Helovino  vakarėlis „Šiurpnaktis  bibliotekoje“, sukvietęs per 30 vaikų ir jaunimo ne tik iš Beinoravos krašto, bet ir iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Sidabravo.

Nuo 16 valandos bibliotekoje veikė „zombiško“ makiažo grožio salonas ir „vaiduokliško“ dizaino interjero studija. Visus norinčius beinoravietė menininkė Akvilė Lukoševičiūtė papuošė išskirtiniu makiažu. Vėliau vaikai ir jaunimas, padedami  pagrindinės vakarėlio organizatorės, kraštietės Vaivos Kurpytės,  kūrė helovinišką bibliotekos patalpų dizainą. Į šią veiklą buvo įtraukti ir tėveliai, atlydėję mažiausius „Šiurpnakčio“ dalyvius. Sutemus vaikai ir paaugliai, pavirtę baltai apsirengusiais zombiais, raganomis, velniais, monstrais ir kitokių pabaisų armija, nešini žibintais, pasileido pagrindine kaimo gatve. Parduotuvės prieigose sušokę linksmai kraupų šokį ir iš parduotuvės savininkės gavę didžiulę dėžę saldainių, persirengėliai patraukė toliau, pamėkliškais balsais gąsdindami gyventojus. Kaimo viduryje keistoji procesija užsuko į vieną sodybą, kurios tarpduryje pasirodė siaubūnu persirengusi šeimininkė. Ji atvykėlius nakties svečius vaišino šokoladiniu pyragu bei saldainiais.

Apsukę ratą aplink nurimusį kaimą, vakarėlio dalyviai sugužėjo į biblioteka, kurioje laukė tikromis heloviniškomis vaišėmis nukrautas stalas. Vėliau prasidėjo linksmoji dalis – „Šiurpnakčio“ šėlionės. Jose netrūko kūrybinių užduočių, žaidimų, įvairiausių rungčių, pareikalavusių ne tik greitos orientacijos, bet ir sumanumo bei išradingumo. „Šiurpnakčio“ finalas – talentų konkursas ir diskoteka.

 

Viešosios bibliotekos informacija

Rimos Lukoševičiūtės,

Vaivos Kurpytės nuotraukos