Naujienos

Fotografijų paroda Aukštelkų bibliotekoje

Į parodos atidarymą atvyko ir V. Januševičius

Radviliškio viešosios bibliotekos Aukštelkų filiale birželio 19 d. atidaryta fotografijų paroda „Ir pas mus buvo pavasaris“. Parodos autorius – Aukštelkų kaimo gyventojas, UAB „Radviliškio šiluma“ gamybos skyriaus viršininko pavaduotojas Virginijus Chlebauskas.

Specialiai parodai parengtose stovuose, buvo pristatytos dvidešimt trys fotografijos. Jose užfiksuoti nepakartojami ir tik pavasarį gamtos dovanojami Aukštelkų krašto gamtos vaizdai, atskleistos savitos ir gražiausios augalų spalvos ir formos.
Į žiūrovą „žvelgiančios“ nuotraukos tiesiog kviečia stabtelėti ir iš arčiau pastebėti gamtos nupieštus nenusakomo grožio vaizdus. Fotografijos suteikia galimybę pajusti gamtos trapumą, laikinumą, o kartu ir amžinybę.
Dairydamasis į fotografijas, suvoki, kad autorius yra ne tik didelis gamtos mylėtojas, bet turi ir menišką sielą bei geba pamatyti ir užfiksuoti gamtos sukurtus vaizdus, akimirkas.
Darbų autorius prisipažino jog fotografija domisi nuo vaikystės, o labiausiai mėgsta fotografuoti gamtą. Jis yra sukaupęs didelį archyvą nuotraukų, kuriose dominuoja gėlių motyvai, gamtos peizažai ir kt.
V. Chlebauską su parodos atidarymu atvyko pasveikinti bendradarbis, fotografijos meistras UAB „Radviliškio šiluma“ direktoriaus pavaduotojas Vitolis Januševičius su žmona, bei Aukštelkų seniūnijos seniūnė Alma Kubilinskienė.
Parodoje dalyvavę bendruomenės nariai turėjo galimybę ne tik pasigrožėti fotografijose įamžintais vaizdais, bet ir pabendrauti su įdomiais, gerų emocijų ir šmaikštumo nestokojančiais žmonėmis.
Į parodą nespėję atvykti seniūnijos gyventojai galės fotografijomis pasidžiaugti jiems patogiu metu, nes paroda kaimo bibliotekoje veiks iki rudens.

Radviliškio viešosios bibliotekos Aukštelkų filialo vyr. bibliotekininkė Indrė Judeikevičienė
Nuotraukos Rugilės Judeikevičiūtės