„Skaitmeninės savaitės 2023“ metu vykę mokymai: 

 E. sveikatos galimybės: pas gydytoją registruokimės internetu

Transliacijos metu demonstruojama viena iš aktualiausių E. sveikatos paslaugų – kaip pacientai gali registruotis vizitui pas gydytoją naudodamiesi Išankstine pacientų registracijos sistema (IPR IS). Transliacijos partneriai – Sveikatos apsaugos ministerija ir Registrų centras. Transliacijos įrašo nuoroda.

Kvalifikuotas elektroninis parašas – nauda, saugumas, galimybės

Pristatoma naudinga praktinė informacija apie kvalifikuoto e. parašo naudojimą, paneigtos nepagrįstos baimės ir viešojoje erdvėje sklandančius mitus. Pranešėjas: Viktoras Kamarevcevas, „SK ID Solutions“ verslo vadovas Lietuvoje. Transliacijos įrašo nuoroda

Probleminis interneto naudojimas: kas tai yra?

Nagrinėjama, kada naudojimasis internetu tampa vis sudėtingesnis, ir pristatomas būdas pažvelgti į tai nauju kampu. Transliacijos pranešėjai: sveikatos psichologė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto lektorė Dr. Roza Joffė-Luinienė, psichologas Aleksandr Miskelovič ir lektorė, Socialinių projektų instituto direktorė Julita Pigulevičienė. Transliacijos partneris – Socialinių projektų institutas. Transliacijos įrašo nuoroda. 

IT profesijos: kaip nepasiklysti pasirenkant?

Pristatoma IT profesijų įvairovė bei skirtingų jos sričių atstovai nuo testuotojo, programuotojo iki talentų specialistės pasidalins savo patirtimi ir darbo kasdienybe. Transliacijos pranešėjai – „Omnisend“ atstovai Justina, Liudas ir Sergėjus. Transliacijos įrašo nuoroda.