Nors gamta gąsdino lietumi ir vėju, būrelis paloniškių balandžio 23-iosios popietę susirinko į poezijos šventę „Aš eiles lig ašarų myliu...“ (A. Baltakis) Palonų bibliotekoje, kad išgirstų poezijos posmų bei pabendrautų vieni su kitais, pasidalintų dvasiniais lobiais. Šis renginys tapo puikia proga dar kartą pasidžiaugti savo gimtąja kalba, parodyti jai deramą dėmesį ir pajusti mūsų visų bendrystę.

Šventė pradėta  bibliotekininkės R. Klimavičienės Pasaulinės poezijos dienos pristatymu.

Antrą kartą šventėje dalyvavo viešnia iš Gudžiūnų:  mokytoja, poetė Vilma Sinickienė, kuri pristatė savo ketvirtąją poezijos knygą „Širdies pasivaikščiojimai“. Autorė pasidalino savo kūrybos posmais bei prisiminimais apie įvykius, kurie paskatino ją kurti.

Ilgai liejosi romantiški poezijos posmai, kuriuos susirinkusiems dovanojo paloniškė Vitalija Kučienė. Vadaktų gyventoja Kristina Blotnienė skaitė kunigo A. Valantino kūrybos eiles. Šiltas bendravimas, jaukūs patylėjimai sukūrė nuostabią renginio aurą.

Tikima, kad poezijos žodžiais pripildyta šiluma bei giedra dar ilgai lydės visus šventės dalyvius. Bibliotekininkė nuoširdžiai dėkojo svečiams ir mūsų, Palonų krašto, poetams.