Balandžio 25 d. Baisogalos bibliotekoje vyko susitikimas su vaikų rašytoja ir knygų iliustruotoja Lina Žutaute. Jame dalyvavo Baisogalos mokyklos-daželio ketvirtos klasės moksleiviai ir mokytoja Edita Mickuvienė. Susitikimo tikslas – bendrai sukurti istoriją, kurioje turėjo būti paminėti Baisogalos krašto vietovardžiai.

Mokytoja visiems priminė žinomas Baisogalos vietas. Tada vaikai ir rašytoja Lina Žutautė ėmėsi kūrybos: sugalvojo pagrindinius veikėjus, išsirinko vietas, kuriose vyks veiksmas ir kibo į darbą.

Susitikimas organizuotas įgyvendinant Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektą „Kūryba bendrystėje“, finansuojamą Lietuvos kultūros tarybos ir Radviliškio rajono savivaldybės lėšomis.

Iš viso projekto metu bus sukurtos šešios istorijos skirtingose bibliotekose su skirtingais rašytojais. Po to iš bendros kūrybos tekstų bus rengiama knygelė „Kartą nutikusios istorijos“.