Adventas – tai vilties metas, skirtas pamąstymams, susikaupimui, pasiruošimui artėjančioms šv. Kalėdoms. Lapkričio 23 d. Baisogalos, Vainiūnų ir Palonų bibliotekininkės lankėsi Baisogalos „Senjorų namuose“. Su senjorais filialų darbuotojos kūrė advento vainiką. Pinant vainiką, senjorai dalinosi prisiminimais iš savo vaikystės ir jaunystės apie pasiruošimą šventiniam laikotarpiui, susikaupimą ir ramybę laukiant didžiųjų metų švenčių. Renginio dalyviai kalbėjo apie vainiko žvakių simboliką, advento vainiko kilmę.

Susitikimo metu vyko garsiniai skaitymai: buvo skaitomos nuotaikingos ištraukos iš kunigo A. Valantino kūrybos ir kalėdinės pasakos. Renginio pabaigoje vieni kitiems dovanojo šypsenas, linkėjo ramybės, vilties ir kalėdinio stebuklo išsipildymo...