Vasario 7–8 dienomis Baisogalos bibliotekoje vyko žinomos vaikų rašytojos, poetės Evelinos Daciūtės knygų garsiniai skaitymai. Baisogalos mokyklos-darželio ketvirtokai išgirdo istoriją iš knygos vaikams ,,Kas pažįsta Šmikį Bilbą?“. Skaitymų metu vaikai atlikinėjo užduotis. Pirmoji užduotis – ištaisyti eilėraštyje padarytas klaidas. Kita užduotis – pasakyti, kokie būtų vardai, jeigu vietoje vienos raidės atsirastų kita. Vaikai iš užuominų, nuorodų bandė rasti atsakymą: kas tas Šmikis Bilba?

Baisogalos mokyklos-darželio antrokai klausėsi eilėraščių vaikams iš knygos ,,Paslapčiausia paslaptis“. Eilėraščiai apie vaikų klausimus, norus, draugus, jausmus, gyvūnus skatino kalbėtis šiomis temomis.

Ketvirtokams ir antrokams dar buvo perskaityta šmaikšti Evelinos Daciūtės istorija apie (ne)išgalvotus nutikimus Loriui Lėtapėdžiui.

Garsiniuose skaitymuose dalyvavo ir Baisogalos mokyklos-darželio „Pelėdžiukų“  bei ,,Ežiukų“ grupių auklėtiniai. Mažieji dalyviai, atsinešę savo meškinus, smagiai klausė ištraukų iš knygos ,,Meškiai eina į mokyklą“.

Iš vaikų rašytojos knygų „Kas pažįsta Šmikį Bilbą?“, „Paslapčiausia paslaptis“ ir  „Loris Lėtapėdis“ skaitytos ištraukos ir kitiems Baisogalos mokyklos-darželio antrokams.

Visų skaitymų metu buvo spręsta, kas yra tas Šmikis Bilba, sužinota, kas yra Lėtieji Loriai, kokia ta pirmoji diena mokykloje, bei pasikalbėta apie kitus svarbius dalykus vaiko kasdienybėje ir nuspręsta, kad svarbiausia, jog visada šalia būtų mama...

Biblioteka dėkoja Baisogalos mokyklos-darželio bendruomenei už nenutrūkstamą bendradarbiavimą ir ugdomą vaikų meilę knygai.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotrauka