Kovo 18-osios d. popietę Beinoravos bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „Susikurk simpatišką draugą“. Vaikai su mamyčių pagalba gamino oliziukus. Užsiėmimą vedė Beinoravos bibliotekos rėmėja, savanorė, Smilgių gimnazijos mokytojo padėjėja Aurelija Lukoševičiūtė. Oliziukų gaminimas vaikams ir jų mamytėms sukėlė daug teigiamų emocijų. Edukacijos metu dalyviai minė mįsles, atsakinėjo į klausimus pavasario ir artėjančių Šv. Velykų tema. Teisingai atsakiusieji iš edukatorės gavo saldžių dovanėlių. Kiekvienam sukurtam oliziukui vaikai turėjo sugalvoti vardą. Ši užduotis sukėlė daug juoko, kadangi vardas turėjo būti kuo linksmesnis ir įdomesnis. Edukacijos pabaigoje dalyvių laukė dar viena užduotis – atsakingai prižiūrėdami savo naujuosius draugus, nuolat juo laistydami, vaikučiai turi užauginti jiems kuo vešlesnius ir ilgesnius plaukučius ir po to nufotografuoti bei nuotraukas atsiųsti bibliotekininkei. Jos bus patalpintos Beinoravos bibliotekos „Facebook“ puslapyje. Gražiausių plaukučių oliziukų savininkų lauks prizai.

Po edukacijos vaikai prisijungė prie akcijos „Padovanok paukšteliams namelius“. Ši akcija skirta Žemės dienai. Parkelyje prie bibliotekos, padedant suaugusiems, buvo įkelti inkilėliai.