Šeduvos bibliotekoje vyko renginys „Eilėse prabylantis širdies balsas“, skirtas Poezijos dienai paminėti. Į jį atvyko poezijos mylėtojai iš Šeduvos, Plungės, Pakruojo, Pašvitinio, Kelmės, Šiaulių, Mažeikių ir Panevėžio rajono.

Renginį pradėjo jaunosios smuikininkės Paulina, Adelė ir Barbora.

Eilės skambėjo ne tik bendrine kalba, bet ir žemaitiškai bei panevėžiškių tarme.

Savo kūrybos eiles skaitė Pakruojo literatų klubo „Židinys“ poetai: Inta Bulaitienė, Gražina Gricienė, Edita Kurauskienė, Laima Užkuraitė, Mindaugas Bulaitis. Iš Plungės atvyko „Vingiorykštės“ literatų klubo kūrėjai: Liucija Jagielienė, Irena Stražinskaitė-Glinskienė, Adelė Daukantaitė, Daiva Rudelytė ir Alma Vilnienė. Susirinkusieji klausėsi „Be rėmų“ klubo iš Kelmės poetų: Kristinos Jankūnienės ir Dalios Griškevičienės poezijos, šiaulietės Žiemgalos Bitės ir Onos Stiškienės iš Panevėžio rajono literatų klubo „Polėkis“.

Nebuvo pamiršti ir jau anapilin išėję kūrėjai iš Šeduvos: Laimutė Kūrienė, Petras Valantinas, Marija Petrauskienė, Aldona Valterienė. Jų kūrybą skaitė bibliotekos darbuotojos.

Smagu buvo visiems susitikti, paklausyti, išgirsti – pradėti alsuoti pavasariu. Bendrystėje slypi aistra gyventi, kurti, dalintis.

1. Poezijos dienai skirto renginio akimirka.
  2. Plungės literatų klubo „Vingiorykštė“ poetės.
  3. Pakruojo literatų klubas „Židinys“ .
  4. Kelmės klubo „Be rėmų“ narė Kristina Jankūnienė.
  5. Jaunosios smuikininkės Paulina, Adelė, Barbora.