Liepos 3 d. Vėriškių vaikų dienos centro vaikai kartu su vadove ir Vėriškių filialo bibliotekininke vyko į Radviliškio rajono savivaldybės viešąją biblioteką. Tikslas – susipažinti su biblioteka, jos paskirtimi ir knygų įvairove, sužinoti apie įdomias veiklas bibliotekoje. Mūsų kompiuterizuotame amžiuje svarbu sudominti vaikus skaitymu, skiepyti meilę ir pagarbą knygai.  Ekskursijos dalyvius maloniai pasitiko nuostabios bibliotekininkės. Jos supažindino su Viešosios bibliotekos erdvėmis, veikiančiomis parodomis, seniausiomis knygomis, Kraštotyros-leidybos skyriumi. Bibliotekos darbuotojos parodė, kaip veikia aparatas, kuriuo galima pačiam išsiduoti knygą, ir kas nutinka, jei pamiršti tai padaryti ir norėtum išsinešti neatžymėtą knygelę namo. Vėliau bibliotekininkės pakvietė pažiūrėti trumpą lėlių spektaklį apie skaitymo naudą. Tądien bibliotekos lankytojus sužavėjo stebuklingos knygų iliustracijos, kurios atgyja planšetėje, ir daugybė žaislų Žaislotekoje. Jie nesitikėjo bibliotekoje atrasti tiek daug ir įdomių veiklų.

Kupini gerų įspūdžių, linksmai besišnekučiuodami keliautojai grįžo į Vėriškius. Ekskursija vaikams labai patiko, todėl į Radviliškio viešąją biblioteką jie norėtų sugrįžti dar ne kartą.