Lapkričio 25 d. Sidabravo biblioteka prisijungė prie Suaugusių mokymosi savaitės „Mokymosi siluetai“.

Sidabravo senjorės, susirinkusios į biblioteką, iš senų laikraščių bei reklaminių žurnalų suko vamzdelius, juos jungė, pynė ir kūrė įvairius darbelius. Popierius buvo prikeltas antram gyvenimui. Tam nereikėjo didelių investicijų, o gautas rezultatas visas nustebino.

Tą dieną vyko tiesioginės transliacijos senjorams tema: „E. sveikatos portalas Lietuvos piliečiui“. Sidabravo bibliotekos lankytojos klausėsi, kaip pacientai gali prisijungti prie minėtos sistemos, su kokia sveikatos informacija ten gali susipažinti, kaip įsigyti receptinių vaistų ar registruotis vizitui pas gydytoją.

Po transliacijos renginio dalyviai aptarė išgirstas naujienas: vienos pasidalino savo patirtimi, kitos sužinojo kažką naujo.

Turiningai ir prasmingai buvo praleistas laikas bibliotekoje!

Nuotraukos: bibliotekininkės  Jūratės Kurandienė ir Daivos Staškūnienės.

1. Prasideda pinimo darbai
  2. Prie senjorių prisidėjo ir bibliotekininkė J.Kurandienė
  3. Klausosi tiesioginės transliacijos.
  4. Baigti darbeliai ir parodyta jų paskirtis.