1975 m. UNESCO paskelbė spalio 1-ąją Tarptautine muzikos diena, kuri buvo minima Vainiūnų bibliotekoje. „Su muzika gyvenimas šviesesnis“ – tokiais žodžiais prasidėjo šventė bibliotekoje, į kurią sugužėjo kaimelio gyventojai, Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriaus antros ir ketvirtos klasės moksleiviai. Muzikos garsais bei savo kūrybos eilėmis dalinosi Vaclovas Stulginskas – buvęs ilgametis Pakiršinio pučiamųjų instrumentų orkestro vadovas, savarankiškai išmokęs groti įvairiais muzikos instrumentais, žmogus, kurio gyvenime muzika turi itin didelę reikšmę. Vaclovo Stulginsko kūrybos eilėraštį apie muziką skaitė jo žmona Rima Stulginskienė. Taip pat savo muzika visus džiugino ir linksmino kraštietis Antanas Pirinauskas. Susitikimo metu buvo pristatyta archyvinė medžiaga apie Pakiršinio pučiamųjų instrumentų orkestrą.

Vainiūnų bibliotekininkė nuoširdžiai dėkojo muzikantams ir visiems renginio dalyviams bei linkėjo, kad muzika juos lydėtų visur ir visada.