Kovo 22 dieną Palonų bibliotekoje buvo minima Pasaulinė poezijos diena. Šiai dienai paminėti surengta popietė „Nešu tau eilėraštį“. Savo naujai išleistos knygos kūrybos eiles pristatė gudžiūniškė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vilma Sinickienė. Nuoširdžiam pokalbiui apie poeziją, eilėraščių deklamavimui buvo neabejingi Palonų ir kaimyninių Pociūnėlių, Vadaktų bei Pakiršinio bendruomenių gyventojai. Visus popietės dalyvius sužavėjo svečių iš Sidabravo Nijolės ir Jono Snockių šeimyninis duetas. Jų atliekamos dainos suvirpino ne vieno klausytojo širdį.

Poezija ir muzika pakerėjo žiūrovus savo tikrumu bei nuoširdumu. Popietės metu pristatytos įkvepiančios eilės ir muzikinis jų interpretavimas nepaliko abejingų. Renginio pabaigoje autorė V. Sinickienė mielai dalino autografus tiems, kas įsigijo jos poezijos knygelę. Bibliotekininkė dėkojo svečiams ir visiems dalyviams už prasmingai praleistą popietę.

Viešosios bibliotekos informacija

R. Klimavičienės nuotraukos