Rugsėjo 9 d. Radviliškio rajone lankėsi aktorė, kūrėja, lėlininkė Erika Šuklinskienė. Susitikimai su viešnia Šeduvoje ir Sidabrave vyko įgyvendinant projektą „Kūrybinės iniciatyvos bibliotekoje“, kuris finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Radviliškio rajono savivaldybės.

Radviliškio rajone lankėsi aktorė, kūrėja, lėlininkė Erika ŠuklinskienėRadviliškio rajone lankėsi aktorė, kūrėja, lėlininkė Erika Šuklinskienė

Susitikimų metu mažieji bibliotekos lankytojai susipažino su aktore ir jos pagamintomis pirštininėmis lėlytėmis, taip pat sužinojo, iš kokių medžiagų jos padarytos. Lėlininkė Erika iš būrio vaikų išrinko režisierę ir visi kartu, naudodami nuotaikingas pirštinines lėlytes, suvaidino pasaką „Dangus griūva“.

Pasak autorės, šios lėlytės skirtos artimam ryšiui tarp vaiko ir suaugusio. Norisi, kad tėveliai ir vaikai daugiau laiko praleistų kartu, nes vaidinant ar žaidžiant galima suprasti vaiko emocinę būseną, lavinti jo socialinius įgūdžius, kalbėseną, judesį, pažinti supančią aplinką.

Šeduvos bibliotekoje aktorė susitiko su Šeduvos lopšelio-darželio „Boružiukų“ grupės vaikučiais ir jų auklėtoja Roma Skesteniene. Sidabravo bibliotekoje vykusiame susitikime dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės „Kodėlčiai“ auklėtiniai bei jų mokytoja Laima Ožalinskienė.