Kovo 17 d. Sidabravo bibliotekos kieme susirinko aktyviausi miestelio gyventojai su tikslu – pasodinti skaitytojo padovanotą dekoratyvinę eglutę. Taip visi prisijungė prie tvarumo akcijos „Kurti saugią, švarią aplinką“. Prie šios akcijos prisijungė Sidabravo gimnazijos II kl. moksleiviai ir jų mokytoja Irena Šadberienė.

Bibliotekininkė visiems susirinkusiems priminė, kad kasmet kovo 20 d. yra minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienisdienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Ji pasidžiaugė, kad pasodinta eglutė ne tik džiugins kiekvieno praeivio akį, bet ir papuoš bibliotekos aplinką.

Kiekvienas popietės dalyvis įsipareigojo saugoti medelį, neleisti jo laužyti ar draskyti ir sutarė po 10 metų susirinkti prie šios savo augintos ir puoselėtos eglutės. Tik su priežiūra ir meile ji stiebsis į saulę ir praaugs kiekvieną!

Viešosios bibliotekos informacija

Kurandienės ir I. Šadbarienės nuotraukos

1. Žydrūnas Goriunovas ir Vytautas Gakšta nupjovė nudžiūvusi medelį.
  2. Ž. Goriunovas ir V.Gakšta paruošė duobę eglutei.
  3. Skaistė Leščinskienė ir Darius Baltrietis ruoša eglutę sodinimui.
  4. Mažieji pagalbininkai prisijungė prie eglutes sodinimo akcijos.
  5. Pasodintas medelis puoš