Birželio 21 d. Sidabravo bibliotekininkė Jūratė Kurandienė lankėsi sidabraviečių Ramutės ir Bronislovo Paškauskų namuose. Pasigėrėjusi gražiai sutvarkyta aplinka, bibliotekininkė buvo pakviesta vidun, kur nustebino Ramutės kryželiu siuvinėtų paveikslų gausa. Ji siuvinėdama leidžia ilgus žiemos vakarus. Iš pradžių siuvinėjo mažus ir nesudėtingus paveikslėlius. Vėliau ėmėsi sudėtingesnių ir didesnių paveikslų.

Jos vyras Bronislovas Paškauskas taip pat parodė savo tapybos paveikslą, kuris puikuojasi ant sienos lauke prie pagrindinių namo durų. Vėliau šeimininkas pakvietė užsukti į sodą pasigėrėti jo rankų darbo akmenine statula „Strutis“.

Smagu, kad sulaukę garbaus amžiaus Paškauskai yra tokie kūrybingi, darbštūs ir malonūs.

Išeidama bibliotekininkė jiems palinkėjo sveikatos, naujų originalių idėjų ir kasdieninio džiaugsmo akimirkų!

Viešosios bibliotekos informacija ir Jūratės Kurandienės nuotraukos

01-03 R. Paškauskienė ir jos kryželiu siuvinėti paveikslai.

04- B. Paškausko akmeninė statula „ Strutis“.

05- B. Paškausko nutapytas paveikslas.