Gruodžio 15d. Sidabravo bibliotekoje vyko popietė „Advento vainikas“. Į biblioteką tądien atvyko Sidabravo gimnazijos I klasės. moksleiviai su savo mokytoja Janina Skubriene. Popietėje svečiavosi ir ją vedė buvusi logopedė Zita Nosavičienė. Ji visiems susirinkusiems priminė, kas yra adventas, kada jis prasideda ir kokių tradicijų yra laikomasi. Viena iš jų – tai Advento vainikas, kuris yra artėjančių švenčių simbolis. Z. Nosavičienė aiškino, kodėl jis turi būti apvalus, pinamas iš eglių ar pušų šakelių. Vainiko svarbiausias akcentas – tai degančios žvakelės. Kankorėžiai, eglutės žaisliukai ir obuoliai – taip pat turi savo paskirtį. Pagamintas iš natūralių, gamtos duotų medžiagų, išėjo labai gražus advento vainikas.

Žiūrėdami į degančias žvakes, visi tylomis pasiuntė linkėjimus tiems, kuriuos labiausiai myli. Vaikai pasakojo apie Kūčias, kaip jie švenčia, kokios jų šeimoje yra puoselėjamos tradicijos, deklamavo išmoktus eilėraščius.

Visi išsiskirstė lydimi geromis emocijomis ir su nekantrumu laukdami didžiųjų metų švenčių!

Viešosios bibliotekos informacija ir Reginos Grybovos nuotraukos