Gegužės pradžioje Sidabravo bibliotekoje įvyko popietė „Tau, mama“, skirta Motinos dienai . Popietėje dalyvavo Sidabravo PUG „Kodėlčiai“ su mokytoja Laima Ožalinskiene ir Egita Pranauskiene.

Bibliotekininkė Jūratė Kurandienė pasisveikino visus susirinkusius ir pasidžiaugė saulėtu pavasariu. Ji pasakojo, kad pavasarį, kai pražįsta pirmieji pavasariniai žiedai, tai ženklas, jog artėja gražiausia pavasario šventė – Motinos diena, kuri švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Tą dieną sveikinamos visos mamos ir močiutės. Joms dovanojamos gėlės, eilės ir šypsenos. J. Kurandienė pabrėžė, kad mažiems vaikams mama – tai visas pasaulis, telpantis į mažus jų glėbius. Užaugus mamos meilė ir rūpestis lydi kiekvieną vaiko žingsnį. Perskaičiusi V. Palčinskaitės eilėraštį „Mamytė“, bibliotekininkė klausinėjo vaikų, kokios yra jų mamos. Mažieji pasakojo, kad jų mamytės – pačios gražiausios, geriausios ir mieliausios.

Vėliau vaikai buvo pakviesti gaminti sveikinimo atvirukus mamoms iš lauko gėlių ir įvairių žalumynų.

Gegužės 3 d. minima Tarptautinė saulės diena. Bibliotekininkė paminėjo ir šią dieną, visiems primindama, kad saulės dėka egzistuoja visos gyvybės formos, ji mus aprūpina šviesa ir šiluma. Paminėdami šią dieną, vaikai pasigamino sau po saulę. Mokytoja L. Ožalinskienė prisiminė ir padainavo dainą apie saulutę. Tuo popietė nesibaigė. Visi paeiliui suko užduočių ratą ir atsakinėjo į užduotus klausimus. Po to žaidė žaidimą „Sugalvok šokį“. Teko šokti ne tik mokytojai, bet ir bibliotekininkei.

Pasibaigus renginiui, mažieji sugūžėjo į Žaisloteką. Tądien buvo linksmai praleistas laikas bibliotekoje.

Viešosios bibliotekos informacija

Egitos Pranauskienės ir Jūratės Kurandienės nuotraukos

1. Bibliotekininkė J. Kurandienė pristatė popietę.
  2. Vaikai gamino sveikinimo atvirukus.
  3. Vaikų kūrybiniai darbeliai.
  4. Visi linksmai šoko.