Gegužės 23d. Baisogalos bibliotekoje vyko susitikimas su rašytoja, istorinių knygų autore Gina Viliūne. Vakaro metu rašytoja pristatė senojo Vilniaus detektyvų ciklą „Budelio mokinio bylos“: „Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje“, „Spąstai pirklio žudikui“ ir „Mirtinas Arkebuzos šūvis“.   Autorė pasidalino mintimis kaip gimė idėja kurti, kaip romanuose supynė detektyvinę liniją, Vilniaus istoriją, atrastus netikėtus faktus ir įdomius personažus. Savo pasakojimą pagyvino demonstruojamomis skaidrėmis, kaip atrodė istorinės asmenybės, koks anuomet buvo Vilnius, jo architektūra.

Susitikimo pabaigoje rašytoja atsakė į susirinkusiųjų klausimus: kaip tapo gide, kas pastūmėjo pradėti rašyti romanus, apie meilę Vilniui ir Lietuvos istorijai, bei ateities planus kūryboje.