Susitikimas su vaikų rašytoja Igne Zarambaite

Balandžio 29 d. (penktadienį) Vėriškių vaikų dienos centre buvo tikra svečių diena. Atvyko pasisvečiuoti Rozalimo vaikų dienos centro vaikai su vadovėmis ir vaikų rašytoja, menininkė Ignė Zarambaitė.

Viešnia pristatė savo knygas, papasakojo, kad ne tik rašo knygas, bet ir piešia, gamina lėles, puošia savo namus meniškomis interjero detalėmis, mėgsta fotografuoti, laisvalaikiu žaidžia futbolą, turi daugybę kitų įdomių pomėgių ir užsiėmimų. Papasakojo apie savo draugus – du katinus, kuriuos paėmė globoti iš gyvūnų prieglaudos, ir balandį. Rašytoja savo kūryba ir gebėjimais su visais mielai dalinasi literatūriniuose-edukaciniuose susitikimuose, padeda vaikams atrasti saviraiškos galimybes.

Vėriškių vaikų dienos centre kūrybinių dirbtuvių metu, vadovaujant ir padedant Ignei, vaikai iš popieriaus, siūlų bei klijų kūrė po žaismingą, mielą žmogeliuką. Vaikams beliko namuose žmogeliukui sugalvoti vardą ir įdėti širdelę, nes, anot rašytojos, kiekviena sukurta lėlė ją tiesiog privalo turėti. Atsisveikindama rašytoja padovanojo vaikams savo knygą „Stebuklingi senelio batai“.

Svečiams iš Rozalimo buvo aprodytos centro patalpos, pristatytos kitos veiklos. Po nedidelės ekskursijos po Vėriškių vaikų dienos centrą, gautas kvietimas kitą kartą atvykti pasisvečiuoti ir pas juos. Vėriškių vaikų dienos centro vaikai, geranoriškai ir džiaugsmingai nusiteikę, išlydėjo svečius.

Ši puiki popietė – tai viena iš Radviliškio viešosios bibliotekos Šeduvos, Sidabravo ir Vėriškių filialų projekto „Kūrybinės iniciatyvos bibliotekoje“ veiklų. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Radviliškio rajono savivaldybė.