Sidabravo bibliotekoje vyko popietė „Mano mėgstamiausia knyga“, skirta Tarptautinei knygos dienai paminėti. Į renginį atvyko Sidabravo gimnazijos IV kl mokiniai su mokytoja Rita Tamaševičiūtė. Kadangi tądien buvo minima ir Bibliotekininkų apkabinimo diena, tai popietė prasidėjo nuo šildo apsikabinimo su vaikais.

Bibliotekininkė Jūratė Kurandienė vaikams paaiškino, kad Tarptautinė rašytojų diena  minima kovo 3 d., o poetai turi savo datą – kovo 21 d. Ji aiškino, kad pirmiausia vaikams mamos, močiutės skaito pasakas, o vėliau vaikai, išmokę skaityti, patys skaito. Paaugę vaikai pradeda skirti knygų žanrus. Vieniems patinka nuotykių, kitiems – knygos apie gamtą, keliones, fantastinės ir detektyvai. Į popietę kiekvienas atsinešė savo mėgstamą knygą, ją pristatė ir pasiūlė draugui perskaityti. Vėliau vaikai atsakinėjo į jiems paruoštus bibliotekininkės klausimus apie Lietuvos ir užsienio rašytojus, knygų žanrus, spėliojo knygų autorius.

Vaikams labai patiko pabūti „rašytojais“. Jie iš senų laikraščių iškarpomis dekoravo knygą, pagamintą iš kartono, prie paveikslėlių kūrė komiksus. Tądien bibliotekoje buvo sukurta nauja knyga „Ketvirtokų istorijos“.

Viešosios bibliotekos informacija

J. Kurandienės ir R. Tamaševičiūtės nuotraukos

1. Šiltas apsikabinimas.
  2. Kiekvienas su savo mėgstama knyga.
  3. Sprendžia užduotėles su mokytoja.
  4. Klijuoja paveiksliukus ir kuria komiksus.
  5. Nauja knyga „ Ketvirtokų istorijos“.