Vaikų šventė „JAU nuotykių diena“ Beinoravoje

Balandžio 30 d. prie Beinoravos bibliotekos vyko vaikų šventė „JAU nuotykių diena“.  Šį  gražų renginį vaikams ir jų mamoms dovanojo kraštietė, nuolatinė bibliotekos rėmėja, verslininkė Vaiva Kurpytė, Redas Graičiūnas ir Beinoravos biblioteka.

Šventė prasidėjo teritorijos papuošimu helio balionais, kurių renginiui dovanojo beinoraviškė Lolita Grinaitė. Tądien bibliotekos kiemas prisipildė vaikų ir paauglių klegesio. Į renginį susirinko ne tik Beinoravos krašto vaikai ir jų mamytės, bet atvyko ir iš  Sidabravo, Pociūnų, Vadaktų, Šiaulių, Vilniaus. Labai džiugu, kad prisijungė ir Beinoravoje gyvenančių ukrainiečių šeimų vaikai.

Visą dieną iki pat vakaro renginio dalyviai buvo įtraukti į aktyvias veiklas: dalyvavo sportinėse rungtyse (bėgimo, taiklumo, futbolo, krepšinio, įvairiose estafetėse, šaudyme lanku), orientacinėse varžybose, kūrybinėse dirbtuvėlėse, kepė dešrainius, vaišinosi  pačių pasigaminta cukraus vata, kitais rėmėjų atvežtais skanėstais. Mažesni vaikučiai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse – kūrė dovanėles mamytėms ir čia pat jas sveikino artėjančios Motinos dienos proga.

Sportines varžybas ir estafetes vedė Redas Graičiūnas, buvęs Lietuvos nacionalinės paplūdimio futbolo ir Panevėžio FK „Ekranas“ žaidėjas, šaudymo iš lanko – Arnas Avchimovičius.

Prie šios prasmingos ir turtingos šventės prisidėjo rėmėjai: VŠĮ „Jau“ ir verslininkas Darius Lazauskas. Braškėmis ir šviežiomis daržovėmis dalyvius vaišino sidabraviškis Povilas Štarolis.

Organizatoriai taip pat dėkoja  mamytėms ne tik atėjusioms į šventę, bet ir prisidėjusioms ją ruošiant: Mildai Šimkevičienei, Editai Andrešiūnienei, Aurelijai Lukoševičiūtei, Gintarei Aleknienei, bei mergaitėms Elijai Šimkevičiūtei, Smiltei Andrešiūnaitei, Ugnai ir Juvei Skipitytėms.

Šventės pabaigoje buvo apdovanoti sportinių ir orientacinių varžybų nugalėtojai. Jiems įteikti medaliai ir saldžios dovanėlės.